Sveci u Jelkovcu izgubili od Dinama

Objavljeno: 7.3.2021. 10:49:26

Košarkaši Sesveta u 19. kolu 1. HKL-a poraženi su u Jelkovcu, bolji je bio Dinamo s 84:70 (37:35).

Pružili su u subotu navečer košarkaši Sesveta u početku jak otpor gostima iz vrha poretka, pa je tako prve dvije četvrtine favorizirani Dinamo dobio s tek po poen razlike.  No, nakon odmora treća je četvrtina odigrana vrlo loše za domaće, skupilo se 9 razlike za goste koji su u posljednjem frtalju susreta rutinski priveli utakmicu kraju.

Najefikasniji  redovima Sesvećana uobičajeno bio je Dario Papak s postignutih 20 koševa, te Mislav Oršanić sa 17.  Otegotna okolnost je bila izostanak Perkovića, vrlo značajne karike u domaćim redovima.

Sesvećani su 3 kola prije kraja u vrlo teškoj poziciji na posljednjem mjestu i potrebne su im sve tri pobjede, no niti to ne bi jamčilo ostanak u ligi.

Sesvete: Matej Krajačić, Filip Tušek 11, Mislav Oršanić 17, Dario Papak 20, Philip Babić 11, Ivan Dino Bežovan 3, Marin Kuga 2, Marijan Vlašić 2, Petar Hodak, Luka Žgela i Tadija Franjić 4

Trener: Tomislav Vouk

Ažurirano: 1.3.2021. 8:37:51

Što mislite o protuepidemijskim mjerama u Gradu Zagrebu?