U dramatičnoj završnici Sveci izgubili od Jazina

Objavljeno: 23.11.2020. 9:51:18

Sesvete su kao domaćini u Dubravi ugostili momčad Jazine Arbanasi i u dramatičnoj završnici izgubili 82:85

U početku je izgledalo da će se Zadrani prošetati utakmicom. Na poluvremenu su gosti imali + 17, početkom treće četvrtine + 23, no momci iz Jelkovca nisu se predavali. Nakon visokog vodstva gosti su se malo opustili, a sesvetski košarkaši stisnuli gas, dali sve od sebe, smanjivali vodstvo da bi 3 sekunde prije kraja Filip Tušek tricom izjednačio rezultat i krenulo se u produžetke. Dodatnih 5 minuta donijelo je također pregršt uzbuđenja, pred sam kraj izjednačenje, da bi tricom gostiju na samom kraju produžetaka Zadrani došli do pobjede i konačnih 82:85.

U momčad Sesvećana vratio se Papak koji je bio ujedno najbolji strijelac kod Sesveta s 27 poena. Povratak Papka je dobra vijest za buduće utakmice, a u narednoj Sveci gostuju kod Dinama.

Sesvete: Filip Tušek 22, Mislav Oršanić 10, Dario Papak 27, Philip Babić 6, Ivan Perković 10, Ivan Dino Bežovan, Matej Krajačić 2, Martin Jurišić, Marijan Vlašić 2, Ivan Perković, Tadija Franjić i Ivan Jakša Šola 3

Trener: Bulajić Josip

Ažurirano: 18.9.2022. 11:51:25