Derby u Sesvetama pripao gostima

Objavljeno: 15.4.2018. 10:46:37

U 27. kolu 2 HNL-a u subotu na stadionu sv. Josipa radnika Sesvete - Varaždin 0:2

Varaždinci su, kao što smo najavili, krenuli u pohod na prvu ligu. U odličnoj su formi i nastoje sustići Goricu koja im bježi velikih šest bodova.

Domaćini su krenuli u utakmicu žustro i borbeno, te nisu dali gostima da se previše razmašu. Imali su i nekoliko prilika koje nisu realizirane. Odoljevali su Sesvećani sve do pred kraj utakmice kada im pada koncentracija u obrani i to koriste nogometaši Varaždina te zabijaju dva pogotka.

Prvi u 79. minuti zabija pričuvni igrač Matija Kolarić koji je dvije minute ranije ušao u igru s klupe, a potom pred sam kraj utakmice u 89. minuti na 2:0 i konačni rezultat povisuje Domagoj Drožđek.

Tristotinjak gledatelja mogu itekako biti zadovoljni izuzetno borenom i dinamičnom utakmicom, no, naravno ne i rezultatom. Utjeha je tek to što NK Sesvete ove godine ionako zbog niza drugih razloga ne pretendira za ulazak u najviši rang, pa je trenutačno četvrto mjesto na tablici vrlo dobro.

U narednom kolu, 20. travnja Sesvete su ponovno domaćin kad dočekuju Šienik.

Ažurirano: 13.5.2018. 14:10:25