Poraz NK Sesveta kod Hajduka II

Objavljeno: 27.10.2019. 22:32:31

U nedjelju je u gostima kod Hajduka II NK Sesvete izgubio 3:1 (1:0).

Tijekom vikenda odigrane su utakmice 11. kola 2. HNL-a. Nogometaši Sesveta igrali su u gostima kod Hajduka II, a utakmica je igrana na stadionu u Dugopolju. U utakmici su se vidjela dva različita poluvremena. U prvo agresivni Sesvećani poveli su preko Matije Malekinušića u 31.  minuti, te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu kao da su Sesvećani povukli ručnu, a domači dali gasa. Potom gostiju dogodio se u samo 15 minuta. Prvo je u 56. minuti izjednačujući pogodak postigao Jakov BLagajić, sedam minuta kasnije na 2:1 povisuje Jurica Pršir, a konačni rezultat upisuje Michele Šego.

Nakon ovog poraza Sesvećani su pali na šesto mjesto. u narednom kolu u subotu 2. studenog u Sesvete stiže bivši proligaš Rudeš.