Sesvete porazile Solin 3:0

Objavljeno: 7.10.2018. 9:27:13

U 7. kolu 2. HNL-a Sesvete su na domaćem terenu uvjerljivo porazile Solin s 3:0 (1:0).

Susret je odigran na stadionu sv. Josipa Radnika pred samo 150 gledatelja kolika je bila službena procjena, pa možda čak i manje.

Utakmica je za Sesvećane započela više negoli dobro. U napadu već u trećom minuti za vodstvo zabija kapetan Ivan Mikulić. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

I u nastavku Sesvećani imaju dominaciju na terenu što rezultira povišenjem rezultata. Prvo u 57. minuti na 2:0 povisuje Marko Vasilj, a konačnih 3:0 postiže Dago u 63. minuti susreta.

Nakon ove pobjede Sesvete su se podigle za dva mjesta i sad su na desetom mjestu tablice.  U narednom kolu slijedeće subote 13. listopada također na svom terenu dočekuju posljednje plasirani BSK. Utakmica se igra od 15 sati.