Sesvete upisale još jedan remi

Objavljeno: 16.9.2018. 16:52:10

U 4. kolu 2. HNL-a Sesvete su u Čakovcu protiv Međimurja odigrale bez pobjednika 1:1

Bilo je previše igre bez igre i premalo raspoloženih igrača s obje strane. Na kraju realnih 1:1 (0:0).

Sve zanimljivo dogodilo se od 48. do 60. minute. Najprije su nakon samo dvije i pol minute igre u nastavku poveli Sesvećani, nakon jedne od rijetkih njihovih dobrih akcija u kojoj su oduzeli loptu na sredini terena. Uslijedila je brza polukontra odlična lopta u dubinu prema Filipu Jovićeviću koji je u 48. mninuti sigurno zakucao loptu u domaću mrežu za 0:1.

No već u 56. minuti hladan tuš za goste. Nakon udarca iz kuta domaći izjednačuju na 1:1. Pajić se najbolje snašao u kaznenom prostoru Sesveta i lopta je nekako završila u mreži.

Sa samo dva boda iz četiri kola nogometaši Sesveta jako su loše ušli u novu sezonu i nalaze se tek na 12 mjestu ispred pretposljednjeg BSK-a i Dugopolja koje je posljednje.

Na vrhu usamljeni Varaždinci koji sa svim pobjedama do sad jasno pokazuju svoje ambicije, povratak u prvu ligu gdje im je i mjesto.

U narednom kolu Sesvećani na domaćem terenu dočekuju Hrvatskog dragovoljca koji se nalazi na osmom mjestu. Utakmica se igra u petak, 21. rujna od 17 sati.