Šah: Damir Obad osvojio 3. mjesto na Ivanec open 2018.

Objavljeno: 5.7.2018. 9:28:21

O novim uspjesima naših šahista piše predsjednik ŠK Vrustun Vurnovec Marijan Dolčić.

Damir Obad  kapetan ŠK Vrustun 1252. Vurnovec osvojio 3 mjesto sa 7/9 osvojenih bodova na Ivanec Openu 2018 a Leo i David Orač sa vrlo dobrih 5 /9 bodova na 17 i 18 mjestu . Žal za ispuštenom pobjedom protiv Milana Novaka koštao je i boljeg plasmana. Goran Šegović pobjednik turnira bio je prejak za našeg kapetana.

Gospodar Lipnja 2018 - Svetoivanjski turnir u šahu -  Damir, Leo i David nastavljaju s dobrim igrama. Damir Obad nije dugo čekao revanš protiv prvog nositelja Gorana Šegovića. Nakon dvije pobjede već u 3 kolu na prvom stolu su se sreli, ali  ovaj put je Damir bio bolji i pala je pobjeda. Na kraju Obad sa 6 /9 osvojenih bodova osvojio 10 mjesto, David s ponovno vrlo dobrih 5/9 na 20. mjestu, a Leo danas mrvicu slabiji i s 4/9 bodova na 40. mjestu. Lijepi i uspješni vikend je iza nas, a bit će i rejting bodova.

Ažurirano: 20.3.2024. 11:01:59