Kokice iskljucale pobjedu protiv borbenih Sesvećanki

Objavljeno: 25.2.2019. 10:38:10

U sinoćnjoj utakmici u Varaždinu domaće rukometašice Koke uspjele u posljednjim minutama pobijediti gošće iz Sesveta.

U 17. kolu 1. HRL-a za žene u nedjelju navečer u Varaždinu domaća Koka je na koncu bila s(p)retnija. Uspjele su domaće cure pobijediti Sesvete Agroproteinku s 19:17 (11:7).  U prvom dijelu prvog poluvremena vodila se izjednačena borba, da bi domaće malo više potegnule i završile prvi dio utakmice s 4 gola razlike - 11:7.

U nastavku Sesvećanke se bude, čine niz od 4 pogodaka, sustižu domaće, ali dalje nije išlo. Igra se potom gol za gol, uspijevaju naše u dva navrata i povesti - 12:13 i 16:17, no od zadnjeg vodstva u 52. minuti, domaće čine niz od tri pogodaka i utakmicu privode kraju u svoju korist.

U ekipi Sesveta Agroproteinke istaknula se Dora Lukić postigavši 7 pogodaka od kojih 2 iz sedmeraca iz dva pokušaja.

Unatoč poraza Sesvete i nadalje drže treće mjesto, ali sada s istim brojem bodova kao i Bjelovar, ali boljom gol razlikom.

U narednom kolu, 2. ožujka Sesvete Agroproteinka ugošćuje u gimnazijskoj dvorani sedmoplasiranu Dalmatinku.