Murvica na žalost sinoć nije pala u Sesvetama

Objavljeno: 4.2.2021. 12:35:52

U 12. kolu 1. HRL za žene u srijedu navečer utakmica između Sesvete Agroproteinke i Murvice završila je nerješeno 30:30 (14:12).

Rukometašice Sesveta neobjašnjivo su u srijedu navečer u gimnazijskoj sportskoj dvorani pobijedile same sebe. Bile su bolja ekipa od gošći iz Crikvenice što su pokazale vodstvom tijekom cijele utakmice. Pred kraj prvog poluvremena imale su i 4 pogotka prednosti, no na odmor se otišlo s +2.

U nastavku domaće stišću, bore se i raste im prednost. Desetak minuta prije kraja došle su do 30. pogotka i tada su neobjašnjivo stale. Više niti gola iz napada nisu postigle, ali su zato Crikveničanke napravile seriju 6:0 i usojele poravnati rezultati što su na kraju i proslavile kao pobjedu.

Trener Branko Šebek nije bio sretan na kraju utakmice istaknuvši da se nije trebalo početki slaviti kod +6 deset minuta prije kraja, jer se utakmica igra 60 minuta.

Najefikasnija Sesvećanka bila je Lara Burić s 9 pogodaka, a pridodale su Mia Tupek sa 6 i Dora Lukić s 5 pogodaka. Solidna na golu bila je Lea Beličev s 9 obrana od 24 udarca na gol.

Sesvete: Petra Lovrenčević 1/9, Lea Zetović 2/9, Lea Beličev 9/24; Magali Lujić, Mia Tupek 6, Mihaela Bešen 3, Ana Grlić, Petra Krezo 1, Lara Burić 9, Lucija Cvitanović, Lucija Krezo 3, Mia Brkić 1, Dorotea Ćoraš, Anja Vida Lukšić 2 i Dora Lukić 5 (3)

Trener: Branko Šebek

Ažurirano: 17.3.2024. 11:33:29