Potop rukometašica Sesveta u Sinju

Objavljeno: 1.12.2019. 12:24:42

Nominalno slabija ekipa Sinja potpuno je "razbila" sesvetske rukometašice 30:23 (12:11).

Prvi dio utakmice protekao je u prilično izjednačenoj igri, ali uz inicijativu Sinja koji izvrsnom obranom za koji Sesvećanke nisu imale odgovor, na polu vremenu v odi pogotkom razlike.

Nakon odmora uz obranu proradio je i napad domaćih, a stala obrana Sesveta, pa je prednost Sinjanki krenula rasti iz minute u minutu.

Sredinom drugog poluvremena Sinj je pobjegao na plus pet, a kasnije je u nekoliko navrata bilo i sedam razlike s kojom je razlikom utakmica i završena.

Najbolji strijelac u redovima Sesveta bila je Bernarda Ćalušić koja je postigla 8 pogodaka, a Petra Dičak 7.

Sesvete Agroproteinka: LucijaBešen (6 obrana), Petra Lovrencević; Elena Matijaš 1, Bernarda Ćalušić 8 (4), Mia Tupek 1, Mihaela Bešen 1, Petra Dičak 7 (1), Lara Burić 3, Valentina Derežić 1 (1), Dora Lukić 1, Ana Anđelić i Ines Lisjak.

Trener: Branko Šebek