Sutrašnja ekološka akcija odgođena je zbog lošeg vremena

Autor: Borko Samec
Objavljeno: 12.4.2019. 13:27:01
Sutrašnja ekološka akcija odgođena je zbog lošeg vremena

Foto: Plakat

Velika elkološka akcija koja je trebala biti održana sutra dopodne na prostoru bivšeg autokampa je odgođena.


Ekološka akcija čišćenja šume  kod bivšeg sesvetskog autokampa, a koja je u sklopu cijeloeuropske akcije Let's clean up Europe trebala biti održana sutra dopodne zbog najave lošeg vremena morala je biti odgođena.

"Mi smo organizator ove akcije uz potporu drugih organizacija i institucija, no u samo provođenje čišćenja trebali su ponajviše biti uključeni naši učenici. Obzirom da je za subotu najavljeno hladno kišno vrijeme, misleći prvenstveno na zdravlje naših učenika odlučili smo akciju odgoditi. Hoće li biti novoga termina i kada vidjet ćemo uskoro", izjavila nam je organizatorica akcije Marina Škledar, profesorica kemije u OŠ Sesvete. 
Vezane vijesti
Ažurirano: 22.4.2020. 9:54:46

Projekt Zelene i plave Sesvete

Je super
Daj Bože da i to dočekamo
Ne sviđa mi se / nije dobar
Ništa od toga neće biti
Ima li još koja boja osim zelene i plave?
( glasajte da biste vidjeli rezultate )

Create Account