Foto: Plakat
Na koncertu će nastupiti šezdesetak izvođača među kojima i pojedini velikani hrvatske glazbene scene.
Više od 60 izvođača – glazbenika, glumaca, umjetnika i prijatelja nastupit će na koncertu na kojem ćemo se zajedno prisjetiti života i stvaralaštvo troje velikana hrvatske kulture – Gabi Novak, Matije Dedića i Arsena Dedića. Koncert je besplatan, a u organizaciji Grada Zagreba održat će se u nedjelju, 14. rujna 2025. godine na Strossmayerovom trgu u Zagrebu s početkom u 19.30 sati.
Neki od izvođača koji će nastupiti pod umjetničkim vodstvom Ante Gele su Zdenka Kovačiček, Ksenija Erker, Tamara Obrovac, Darko Rundek, Drago Diklić, Jasna Zlokić, Zoran Predin i mnogi drugi umjetnici koje možete pronaći OVDJE.
Tijekom dvosatnog programa na repertoaru će se naći najpoznatije pjesme i kompozicije poput: Vino i gitare, Ono sve što znaš o meni, Dida moj, Moderato Cantabile, Zagrli me, Kuća za ptice, Za mene je sreća, Hrabri ljudi, Nada, Pamtim samo sretne dane, On me voli na svoj način, Zagreb i ja se volimo tajno, i druge.