Košarkaši Sesveta boljom igrom pobijedili Podsused

Objavljeno: 17.11.2018. 23:09:31

U subotu je odigrano 5. kolo druge Hrvatske košarkaške lige centar. Sesvete - Podsused 76:64.

Sveci su prilično loše otvorili utakmicu. Podsused je na kraju prve četvrtine vodio sedam razlike, ali u drugoj četvrtini puno boljom igrom stvari su došle na svoje mjesto naši su napravili čak 24:11, tako da se na poluvrijeme otišlo s pozitivnih 39:34.

U drugom poluvremenu trebalo je održati prednost, no ona je još i povećana uvjerljivom igrom, posebice u trećoj četvrtini i na kraju zaslužena pobjeda. Najbolji pojedinac u redovima Sesveta bio je Karlo Findri s 20 postignutih poena. Treba dodati da momčad i nadalje igra bez ozlijeđenog Philipa Babića.  Sesvete su i dalje pete na tablici s 9 bodova, s time da nakon vodećeg Samobora s 10 bodova, čak četiri kluba imaju po 9 boda.

U narednom kolu, 24. studenog, Sesvete igraju u gostima kod Medveščaka.