Košarkaši Sesveta pobjedom osvojili naslov jesenskog prvaka

Objavljeno: 16.12.2018. 23:16:28

Novom pobjedom Sveci su ojačali svoje vodeće mjesto na tablici. Pobijedili su Mladost 72:61(42:25).

U 9. kolu Druge lige centar Sesvećani su ponovo predvođeni izvrsnim Darijom Papkom pobijedili. Utakmica je odigrana u subotu navečer u dvorani Jelkovec. Drame gotovo da nije bilo, pogotovo u prvom poluvremenu koji su domaći košarkaši odradili gotovo rutinski. U drugom poluvremenu nakon skoro + 20 prirodno je došlo do malo opuštanja što gosti pokušavaju iskoristiti, ali nemaju dovoljno snage i sve što su uspjeli jest smanjiti vodstvo Sesvećana na +11.

Ovom pobjedom Sesvete su se učvrstile na vodećoj poziciji. S omjerom 8 pobjeda i jedan poraz KK Sesvete je jesenski prvak.