Sveci posustali kod Zapruđa

Objavljeno: 9.4.2018. 21:34:31

U 21. kolu 2. lige centar košarkaši Sesveta tijesno u gostima izgubili od Zapruđa 79:77.

Nakon prethodne sjajne pobjede nad liderom prvenstva Dubravom, košarkaši Sesveta kao da su se umorili i potrošili. Na parketu Zapruđa krenuli su kao dizelaši, u prvom poluvremenu slabije i usporenije, da bi tempo podigli u drugim dijelu utakmice, no nisu uspjeli izdržati do kraja. Iako su drugo poluvrijeme dobili, bili su prekratki za taj jedan koš.

Kod Sesvećana ponovo najistaknutiji Dario Papak koji je postigao čak 30 poena.

Sveci su zadržali četvrto mjesto na tablici s 34 boda, no Zapad im puše za vratom s isto toliko bodova,ispred Mladosti s 33 boda s kojima upravo Sesvećani igraju posljednju utakmicu narednu nedjelju na terenu Mladosti.