U nastavku ranije prekinute utakmice Rudeš pobijedio Sesvete

Objavljeno: 4.12.2019. 11:47:23

Odigrano je drugo poluvrijeme košarkaške utakmice Sesvete - Rudeš, uz pobjedu gostiju 78:91.

U naknadno odigranom drugom poluvremenu ranije zbog prokišnjavanja krova prekinute utakmice u sportskoj dvorani Jelkovec, Rudeš je pobijedio Sesvete 78:91.

Gosti su i u ovom drugom poluvremenu pokazali bolju igru, te je cjelokupna utakmica završena pobjedom Rudeša. Sveci su previše griješili, posebice u obrani i očito im fali još jedan igrač razine Papka kako bi mogli opstati u Prvoj ligi.  Papak je i u ovoj utakmici pokazao da je najbolji igrač Sesveta, postigao je 23 koša uz 15 skokova i 4 asistencije.

U subotu također u dvorani Jelkovec Sesvetski košarkaši dočekuju petoplasiranu momčad Universitas.

Sesvete: Karlo Findri, Matej Krajačić 9, Ivan Radman 7, Paško Filić, Filip Tušek 11,  Antonio Mišić 4, Mislav Oršanić 5, Dario Papak 23,  Ivan Piasevoli, Filip Vranješ 7, Ivan Perković  2, Franko Dugandžić 10.

Trener: Tomislav Vouk

Ažurirano: 18.9.2022. 11:51:25