Nogometaši Sesveta i Trnja podijelili bodove

Objavljeno: 9.10.2022. 21:29:22

U 8. kolu 2. HNL-a Sesvete su u gostima protiv Trnja odigrali neodlučeno 1:1  (1:1).

Oba su pogotka pala u prvom poluvremenu. Poveli su Sesvećani u 20. minuti nakon grube pogreške obrane Trnja, Marić je uputio povratnu loptu prema Vidoviću na rubu kaznenog prostora, međutim učinio je to vrlo traljavo tako da je Zorica presjekao, dokopao se lopte, a Zoričić ga je rušio u kaznenom prostoru. Penal je bio toliko očit da se domaći nisu niti bunili na sučevu odluku. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Mateo Topić.

Izjednačujući pogodak pao je sedam minuta kasnije kad je na ubačaj s lijeve strane skočio gotovo neometan Marko Bidić uputivši loptu u mrežu nemoćnog sesvetskog vratara.

Utakmica je bila daleko od lijepog nogometa, na trenutke možda i gruba, a podjela bodova možda i najpravednija. Ovim jednim bodom s gostovanja Sesvećani imaju 15 bodova i trenutno su treći u poretku.

U narednom kolu za dva tjedna dočekuju Jadran iz Poreča.

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59