Pobjeda Sesveta u Kustošiji 2:1

Objavljeno: 26.9.2021. 8:28:48

U 7. kolu 2. HNL-a Sesvete su u subotu u Kustošiji pobijedile istoimene domaćine rezultatom 1:2 (0:1).

Nogometaši Sesveta došli su do nove pobjede  gostima protiv slabašne momčadi Kustošije. Iako još uvijek novi trener Sesveta Branko Karačić i nadalje rotira momčad u pokušaju pronalaska idealne prve postave pa je tako bilo i ove subote na kustošijanskom igralištu gdje je aktualna postava donijela pobjedu.

Poveli su Sesvećani u 31. minuti pogotkom pozadinskog igrača Tomislava Baltića i s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Domaći su pokušavali doći do izjednačenja što im je i uspjelo u 73. minuti pogotkom njihova kosookog napadača Gyuhyeonga Kima. No, gosti su ipak pokazali da su kvalitetnija momčad pobjedonosnim pogotkom Mihovila Geljića u 86. minuti nakon što je dvadesetak minuta ranije s klupe ušao u igru.

Sesvećani su nakon nepotpunog 7. kola na šestom mjestu, a u slijedećem kolu narednog petka, 1. listopada na domaćem terenu dočekuju BSK.

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17