Sesvete je kod kuće porazio BSK

Objavljeno: 2.10.2021. 7:28:50

U 8. kolu 2. HNL-a Sesvete su ugostile BSK iz Bijelog Brda i izgubile s 0:1 (0:0).

BSK je u Sesvetama bio bolji točno za jedan pogodak koji je u 60.minuti postigao pričuvni igrač Ivan Lozić koji je pet minuta ranije ušao u igru s klupe.  Sesvećani su se pomalo bespotrebno poigravali ispred vlastitog gola nakon čega je lopta otišla u aut. Brzim izvođenjem auta lopta je na desnoj strani blizu korner zastavice došla do Josipa Čikvara koji je centaršutom pronašao Lozića na rubu šesnaesterca s lijeve strane koji je krasnim volejom pogodio donji desni kut sesvetskog gola.

Ne može se reći da su gosti dominirali, naprotiv, nogometaši Sesveta su se trudili, ali su njihovi napadi bili jalovi. Protiv vrlo solidne momčadi iz Bijelog Brda domaći su djelovali nepovezano i neopasno.

BSK je nakon nepotpunog kola zauzeo prvo mjesto na ljestvici, Sesvećani su osmi, no gotovo sigurno je da će se spustiti koje mjesto.

U narednom kolu koje se igra tek za dva tjedna Sesvete gostuje u Maksimiru kod druge momčadi Dinama.

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17