Sesvete podijelile bodove s Cibalijom

Objavljeno: 12.3.2022. 9:21:38

U 20. kolu 2. HNL-a na radnikovom stadionu u petak popodne, Sesvete su odigrale neriješeno s Cibalijom 1:1 (0:0).

Obje su momčadi u donjem dijelu poretka, s time što su Sesvete ipak u nešto malo boljoj poziciji, međutim, grčevita je borba za ostankom u ligi. Stoga su gosti došli jako nabrijani u pratnji ratnički raspoloženih navijača koji su pred kraj utakmice gotovo izazvali incident.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, međutim, na početku drugog poluvremena u 52. minuti Miljanić koristi smušenost sesvetske obrane i dovodi goste u vodstvo.

Domaći su konačno tada počeli snažnije pritiskati što je urodilo plodom pred kraj utakmice u 82. minuti kad je rezultat izjednačio Domagoj Muić dokopavši se lopte nekoliko metara ispred protivničkog gola s desne strane, te ju plasirao u mrežu nemoćnog vratara Kovačevića.

Gostima je ranije zbog zaleđa poništen pogodak. Stalno su prigovarali, bunili se, igrali preoštro što je rezultiralo s čak 7 žutih kartona.

Sesvete su i nadalje u opasnoj zoni u donjem dijelu poretka, i žele li imati sigurniju završnicu morat će još dosta poraditi na igri.

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59