Gromovi očekivano pobijedili Sesvete

Objavljeno: 24.4.2022. 11:07:35

U 8. kolu Lige za prvaka u Našicama Nexe - Sesvete 40:22 (18:11).

Rukometaši Nexea žarko su željeli iskupiti se zbog poraza u Sesvetama, gorili su motivom što se vidjelo i u utakmici. Ipak, do sredine prvog poluvremena Sesvećani su se dobro držali, a osim što su odmah poveli 1:0, u 14. minuti imali su 6:6. Tada domaći rade seriju 5:0, ubrzo potom i 4:0, te odlaze na veliku razliku koju gosti više ne mogu sustići. Ipak na poluvrijeme se odlazi s podnošljivih 18:11.

U drugom poluvremenu još raste želja domaćih za nanošenjem što bolnijeg poraza i velikom osvetom, što se u konačnici odrazilo na rezultatu i +18 za momčad Branka Tamšea.

Najefikasniji u redovima Sesveta bio je i najiskusniji Ivan Dumenčić sa 6 pogodaka.

Unatoč ovom porazu, Sesvete su i nadalje treća momčad prvenstva. Za tjedan dana, u subotu 30. travnja ponovo jedna teška utakmica za Sesvete, u Jekovec stiže najjača momčad i lider prvenstva  PPD Zagreb.

Sesvete: Filip Perić 6 obrana, Stipe Purić 4 obrane; Aleksandar Čaprić 1, Darko Krndelj 1 (1), Josip Topić 4, Danijel Papić 2, Tin Baković, Leon Strbad 1, Ivan Dumenčić 6 (2), Krešimir Krešić 2, Mislav Šuker, Patrik Hršak 2, Davor Gavrić 2, Fran Zovak, David Štrković i Nikola Finek 1

Trener: Silvio Ivandija

Ažurirano: 17.4.2024. 9:04:48