Na kraju polusezone Zrinski ipak prejak za Sesvete

Objavljeno: 18.12.2022. 9:55:33

U posljednjem ovogodišnjem kolu 1. HRL-a za žene u Čakovcu Zrinski - Sesvete Agroproteinka 33:27 (17:10).

U posljednjem kolu polusezone Čakovčanke su ipak bile prejake za mlade Sesvećanke koje su na početku zaigrale jako dobro, borbeno i hrabro, te do sredine prvog poluvremena povremeno ili bile izjednačene. No, iskusnije domaće igračice konsolidiraju redove, preuzimaju vodstvo  krajem prvog poluvremena rade niz od 4 pogotka čime s +7 odlaze na odmor. Odmah u nastavku rade mali niz od 3 pogotka za +10  gošće iz Sesveta više to nisu  mogle sustići. Borbenošću uspijevaju tek umanjiti poraz.

Najefikasnija u redovima Sesveta bila je Lucija Krezo s 9 postignutih pogodaka, dok je Kala Kosovac postigla 7.

Polusezonu rukometašice Sesveta završavaju u donjem djelu prvenstvenog poretka, no, vjerujemo da imaju dovoljno snage i kvalitete za ostankom u elitnom rangu ženskog rukometa.

Prvenstvo se nastavlja za mjesec dana, 21. siječnja.

Sesvete:   Veronika Mamić, Lucija Rezo, Lea Zetović 7 obrana; Tina Wurth 2, Kala Kosovac 7, Mihaela Bešen 1, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo 9 (2), Nika Gavrilović 4, Lara Zovko, Sara Jukić, Lana Jurina 4(1) i Katja Hunjadi

Trener: Miran Ognjenović

Ažurirano: 17.3.2024. 11:33:29