Rukometašice Sesveta poražene u Splitu

Objavljeno: 23.10.2022. 11:01:29

U 6. kolu 1. HRL-a za žene rukometašice Sesveta poražene u Splitu, ŽARK Split -  RK Sesvete Agropoteinka 28:24 (17:14).

Vrlo zanimljiv susret odigrali su u subotu ŽARK Split i Sesvete Agroproteinka. Punih 20. minuta vodile su gošće i u to vrijeme najveća im je prednost bila je četiri razlike 6:10. Međutim, nizom od četiri pogotka za redom Splićanke preokreću rezultat, prvo izjednačuju, a zatim i vode. Do kraja ne ispuštaju prednost i na odmor se odlazi rezultatom 17:14 za Split.

Mlade Sesvećanke uzvraćaju početkom drugog poluvremena  serijom od četiri pogotka pa prednost ponovno ide na njihovu stranu 17:18. Sredinom nastavka ŽARK sve vraća na početak. Od tada domaće imaju stalnu prednost i u konačnici pobjeđuju s 28:24.

U sastavu Sesveta možemo izdvojiti Leu Zetović s 11 obrana i Luciju Krfezo s pet pogodaka.

U narednom kolu koje se igra tek za mjesec dana, 26. studenog Sesvete u gimnazijskoj dvorani dočekuju Osijek.

Sesvete: Lucija Rezo, Lea Zetović (11); Magali Lujić, Kala Kosovac 4, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo 5, Nika Gavrilović 2, Lara Zovko 1, Ana-Marija Bikić 3, Sara Jukić 2, Lana Jurina 3 i Katja Hunjadi 4

Trener: Miran Ognjenović

Ažurirano: 17.3.2024. 11:33:29