U Jelkovcu pao i Zamet, Sesvetama novi bodovi

Objavljeno: 1.11.2021. 9:25:59

U 8. kolu Paket 24 Premijer lige rukometaši Sesveta su pobijedili Zamet 27:24 (13:14).

Momčad Sesveta je u nedjelju navečer u sportskoj dvorani Jelkovec upisala pobjedu protiv Zameta. Rezultatska neizvjesnot i igra pogodak za pogotkom vladala je sve do sredine drugog poluvremena, kad domaći ubacuju u višu brzinu, postaju probojniji i postavljaju stvari onako kako žele.

Spomenimo i da je na poluvremenu jedan pogodak viška imao Zamet, bilo je 13:14. Međutim, u 46. minuti Sesvete bježe na +3, 22:19 i nakon toga, Zamet ih više ne uspijeva uhvatiti.

Najefikasniji u redovima domaćih bio je Ivan Dumenčić sa šest pogodaka, a jako dobar na golu i Stipe Purić  s 13 obrana.

Sesvete su i nadalje druge u poretku iza nedodirljive momčadi Nexe.

I narednu utakmicu Sesvete igraju na domaćem terenu za dva tjedna, u subotu 13. studenog u 19 sati.

Sesvete: Fili Perić, Stipe Purić (13); Fran Zovak, Darko Krndelj 1, Josip Topić 4, Zlatko Raužan, Eugen Josip Žaja, Leon Strbad, Ivan Dumenčić 6 (2), Danijel Vusić 2, Krešimir Krešić 5, Davor Gavrić 4, Patrik Hršak i NIkola Finek 5

Trener: Silvio Ivandija

Ažurirano: 17.4.2024. 9:04:48