Foto: AK Sesvete
Mališani iz sesvetskih vrtića i prvih razreda dobili su najvažnije informacije o ponašanju u prometu.
Javno predstavljanje prometno preventivne akcije Sigurno u školu s HAK-om u organizaciji Hrvatskog autokluba Auto-kluba "Sesvete" održano je jučer, u petak, dopodne na parkiralištu ispred Muzeja Prigorja i "općine".
Akcija je namijenjena djeci i učenicima prvih razreda osnovnih škola. Na ovom događaju bila su djeca iz dječjih vrtića Leptir i Sesvete, te učenici prvih razreda OŠ Luka Sesvete sa svojim odgojiteljicama i učiteljicama. Bila je nazočna i predstavnica Policijske postaje Sesvete. Djeca su tijekom odvijanja programa upoznata s osnovnim pravilima za sigurno ponašanje u prometu. Ova hvale vrijedna akcija nastavlja se po osnovnim školama u gradskoj četvrti Sesvete.