Košarkaši Sesveta i nadalje nižu pobjede

Objavljeno: 3.3.2019. 13:46:20

U 15. kolu 2. HRL-a centar Sesvete su pobijedile Medveščak 88:75 (55:37).

U jako dobroj utakmici u subotu navečer u kojoj su gotovo svi igrači postizali su koševe, upisana je još jedna pobjeda, peta u nizu i potvrda čvrstog prvog mjesta.

U prvoj četvrtini izjednačena utakmica završila je 21:21, no onda Sveci ubacuju u dvije brzine više i slijedeću četvrtinu dobivaju sa 16 razlike, 32:16, pa se na odmor otišlo s 53:37.

I u nastavku domaći dominiraju, treća četvrtina dobivena je s 13 razlike, 27:14, a trener Vouk je na koncu dao priliku svim igračima. U posljednjoj četvrtini velika prednost i mladi igrači za posljedicu su imali i malo opuštanje, te približavanje gostiju, no sve je to bilo kontrolirano i pobjeda ni u jednom trenutku nije bila upitna.

U utakmici bilježimo i jednu ozljedu, s utakmice je razbijene glave otišao Marijan Vlašić, vjerujemo da će se brzo oporaviti.

U narednom kolu Sesvete gostuju kod osmog Zrinjevca.