Jarun jučerašnjom pobjedom ostavio Sesvete na dnu poretka

Objavljeno: 3.9.2023. 12:30:49

U 4. kolu 1. Hrvatske nogometne lige Jarun je jučer na svom terenu pobijedio Sesvete s 2:0 (1:0).

Jarun je bio bolja momčad u jučerašnjem susretu protiv Sesveta, te je svoju igru okrunio s dva pogotka u mreži gostiju. U 25. minuti prvi strijelac Jakov Pranjić postiže pogodak za vodstvo od 1:0 s čime se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu nastavak iste slike, Jarun ima vbiše od igre i u 51. minuti Halid Alghoul postiže konačan pogodak za slavlje domaćina i ostanak Sesveta na dnu poretka.

Sesvete su očito u krizi, igrački kadar je tanašan kao posljedica ograničenog budžeta, a  što je, kao se doznaje iz kuloara, izazvalo i potrese unutar upravljačkih struktura kluba podijeljenog na dvije struje, jedna predsjednika Antunovića, a druga dugogodišnjeg koji je žezlo predao Antunoviću, Pere Karatovića. Takva situacija u vrhu kluba sigurno neće pomoći momčadi i treneru pred kojim je imperativ ostanka u ovom, drugom hrvatskom rangu natjecanja.

Ažurirano: 2.5.2024. 9:07:10