Posljednji u poretku Solin iznenadio Sesvete na Radnikovom stadionu

Objavljeno: 6.4.2024. 13:27:17

U 25. kolu Supersport prve nogometne lige na stadionu sv. Josipa Radnika Sesvete - Solin 1:2 (0:2).

Loše i neprepoznatljive Sesvete dopustile su u petak popodne iznenađenje u Sesvetama koje je izvela najslabija momčad lige, Solin. Odmah na početku utakmice iznenadili su pomalo uspavane domaćine koji su u utakmicu krenuli kao stari dizelaš i dok se još nisu niti dobro rastrčali, primili su pogodak već u 4. minuti preko braniča gostiju Luke Dumanića. Dugo su domaćini bili šokirani ranim vodstvom protivnika kad se u 26. minuti ukazao Dino Klarić i povisio na 2:0.

S tim se rezultatom otišlo na odmor. Drugo poluvrijeme nije donijelo mnogo promjena, osim što su Sesvećani sada imali malo više inicijative, ali sve je to bilo jalovo. Veliki vjetar u leđa dobili su u kada protivnički igrač Čuić  dobija drugi žuti karton i gosti od tada imaju igrača manje. Lagana inicijativa dovodi do pogotka kad je Duvnjak krasno pronašao svog kapetana, a Mateo Topić kao pravi top opalio iz sredine s ruba šesnaesterca  pod gredu. Golman gostiju Kargotić nije mogao ništa. Na žalost sve je ostalo na tome, domaći su sve više pritiskali, ali niti igrač više nije im pomogao.

Ovim neočekivanim porazom Sesvećani su pali jedno mjesto u poretku i sad su peti, prestigao ih je Jarun.

Ažurirano: 27.4.2024. 10:54:15