Vukovar u kaljuži umjesto na travnjaku prekinuo uspješan niz Sesveta

Objavljeno: 25.11.2023. 11:25:31

U 16. kolu Supersport Prve lige na stadionu Borovo naselje Vukovar - Sesvete 3:1 (1:1).

Vukovar je s trećom uzastopnom pobjedom prekinuo niz neporaženosti Sesveta u devet utakmica. Sesvete su posljednju izgubile upravo od Vukovara na svom terenu u rujnu i od tada do danas nisu osjetile gorčinu poraza. Sesvete su povele i u današnjoj utakmici, ali na izuzetno teškom terenu pretvorenim u blatnjavu kaljužu domaćini se bolje snalaze i preokretom pobijeđuju su 3:1.

Pogodak za Sesvete postigao je autogolom igrač Vukovara Tabinas već u 7. minuti, ali u 43. izjednačuje najbolji strijelac Vukovara Törles Tim Knöll. U drugom poluvremenu domaći dolaze u vodstvo pogotkom Zinedina Mustedanagića, a potvrđuje je u prvoj minuti sučeve nadoknade Robin De Jesus Gonzalez Ruiz.

U narednom kolu Sesvete u petak, 1. prosinca na domaćem terenu dočekuju slabašni Solin.

Ažurirano: 27.4.2024. 10:54:15