Sesvete na Radnikovom stadionu pobijedile BSK Bijelo Brdo s 2:0

Objavljeno: 21.10.2023. 11:35:52

U 11. kolu Super sport Prve nogometne lige Sesvete - BSK 2:0 (2:0).

U prvoj utakmici 11. kola Super sport Prve nogometne lige odigranoj u petak popodne na stadionu sv. Josipa Radnika Sesvete su pobijedile goste iz Bijelog Brda s 2:0, a pogotke su postigli dečki s klupe.

Nakon prvog poluvremena koji nije donio prevagu niti jednoj momčadi, u drugom poluvremenu trener Rac u 56. minuti vadi iz igre Šuška i Duvnjaka, te uvodi dvojicu igrača koji mu debelo vraćaju za povjerenje, jer su i Fran Čuljak i Oliver Petrak kasnije postigli pogotke.

Prvo je Čuljak u 64. minuti pucao malo izvan šesnaesterca s desne strane i pogodio, zatresla se mreža protivničkog vratara, a potom u 86. Mateo Topić izvodi korner iz lijevog ugla, loptom pronalazi Petraka koji glavom posprema loptu u mrežu i postavlja konačnih 2:0 za domaće.

Ovom pobjedom i s n ovih tri boda Sesvećani su dospjeli u sredinu poretka i mogli bismo reći, lakše se diše nakon opasne situacije s početka sezone. U narednom kolu Sesvete gostuju u Dugopolju.

Ažurirano: 2.5.2024. 9:07:10