Rukometaši Sesveta poraženi u Dubravi

Objavljeno: 25.2.2018. 11:07:29

U subotu u Dubravi u 15. kolu Premijer lige RK Dubrava – MRK Sesvete 32:28 (18:17)

Dubrava polako grabi prema naslovu pobjednika regularnog dijela Premijer lige. U 15. kolu bili su bolji od pretposljednjih Sesveta. Veprovi iz Dubrave kontrolirali su gotovo cijelo prvo poluvrijeme budući da su odmah na početku utakmice poveli. U posljednjih deset minuta poluvremena ušli su s četiri pogotka prednosti (15:11), ali Sesvete su do isteka 30. Minute svoj zaostatak smanjili na samo jedan pogodak.

Drugo poluvrijeme također su otvorili pogotkom i stigli na 18:18, ali to izjednačenje bilo je kratkotrajno. Brzo je Dubrava ponovo pobjegla na +2 (20:18) i nastavila u istom ritmu do kraja utakmice. Najraspucaniji u redovima Dubrave bili su Kristian Radoš sa šest i Sandro Samardžić s pet pogodaka. Marko Mihaljević predvodio je Sesvete s osam zgoditaka.