Majić i Brigić donijeli pobjedu Sesvetama

Objavljeno: 12.12.2020. 11:35:14

Nogometaši Sesveta svladali su u petak Inter iz Zaprešića s 2:1 (0:1).

U 17 kolu.2. HNL-a susret su u Sesvetama na radnikovom stadionu odigrali NK Sesvete i NK Inter iz Zaprešića. U prvom poluvremenu laganu prevagu imali su gosti, svojedobno prvoligaši, da bi prednost na terenu iskoristili u 35. minuti kad su poveli preko Martina Šrolera. S 1:0 za goste otišlo se na odmor.

U nastavku čini se da je trener domaćih Dino Babić posložio momčad koja je bivala sve opasnija. Odmah na početku drugog poluvremena gostujuća obrana ne reagira pravovremeno skrivili su jedanaesterac kojeg u izjednačenje pretvara Karlo Igor Majić.  Već u 52. minuti Sesvećani vode pogotkom Marina Brigića. Rezultat 2:1 ostaje konačan.

Sesvete su sada devete na ljestvici, ali s dvije utakmice manje uz podatak da još niti jedna momčad prvenstva nije stigla odigrati svih 17 utakmica koliko je do sada igrano kola.

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59