Jesenji dio prvenstva Sesvete završile domaćom pobjedom nad Solinom

Objavljeno: 2.12.2023. 11:39:39

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Supersport Prve lige jučer na radnikovom stadionu Sesvete Solin 2:0 (2:0).

Posljednju utakmicu prvog dijela prvenstva Supersport Prve lige sesvetski nogometaši završili su jučer popodne na stadionu sv. Josipa Radnika pobjedom nad Solinom 2:0 (2:0). Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.  Već u 18. minuti prvi pogodak postiže Ivor Ljubanović, a konačni rezultat postigao je iz kaznenog udarca kapetan Mateo Topić.

Sesvećani ovaj dio prvenstva završavaju u gornjem dijelu poretka, trenutno su četvrti s time da ih s tog mjesta danas može spustiti Dugopolje pobijedi li na domaćem terenu jaku momčad Vukovara.

Kako god bilo, vrlo uspješna polusezona za sesvetske nogometaše i vodstvo kluba. Slijedi zimska stanka, a nastavak natjecanja je polovicom veljače.

Ažurirano: 27.4.2024. 10:54:15