Rukometašice OŠ Jelkovec postale u Poreču državne prvakinje!

Objavljeno: 23.4.2023. 10:53:16

Rukometašice OŠ Jelkovec na državnom prvenstvu osnovnih škola u rukometu proteklog tjedna u Poreču vrlo uvjerljivo osvojile su prvo mjesto.

Na završnom državnom turniru osnovnih škola u rukometu  održanom u Poreču, 18. i 19. travnja u konkurenciji 24 škole, prvo mjesto osvojile su rukometašice Oš Jelkovec.

Mlade Sesvećanke protutnjale su turnirom sve do finala ostavljajući protivnice bez imalo izgleda. Uvjerljivo su svladale školske ekipe iz Varaždina, Petrijanca, Pakraca i Preloga. U finalu ih je čekala moćna ekipa OŠ Kandtrida iz Rijeke. U utakmici na nož Jelkovčanke su se ipak pokazale snažnija i uigranija ekipa na čemu ponajviše treba čestitati njihovom treneru, profesoru tjelesnog odgoja Ivanu Bertoviću. Pobijedile su svoje protivnice sa 16:14 i ponosno doma donijele medalje prvakinja!

Sjajno, a sesvetski ženski rukometni klub imat će odakle regrutirati nove sesvetske rukometne nade.

Ažurirano: 3.6.2023. 17:27:50