Pobjedom u Ivaniću MRK Sesvete u Premijer ligi

Objavljeno: 1.5.2017. 23:07:01

Piše: Marko Ćurković

U nedjelju u 20h gostovali smo u Ivanić Gradu u sklopu 25. kola 1. HRL sjever. Ova utakmica bila je posebna, možemo reći i povijesna, za naš klub jer smo pobjedom (31-26) osvojili prvenstvo i plasirali se u Premijer ligu!

Domaćin je bolje otvorio utakmicu i vodio 9-6 u 14. minuti, ali nakon toga smo predvođeni Matijom Rodićem odigrali fantastično u obrani i napravili seriju 11-4 te na odmor otišli s +4.

U nastavku smo stečenu prednost sačuvali i bez većih problema došli do 19. prvenstvene pobjede. Fantastičnu utakmicu odigrao je Marko Mihaljević koji je zabio 9 pogodaka, a još je impresivnije što je to napravio u nešto više od 30 minuta igre. Odličan je bio i Nikola Mirosavljević koji je zabio 7 pogodaka (5 u prvom poluvremenu). Golmani su također bili na razini, a posebno je bila impresivna serija Aleksandra Mateše koji je u zadnjih 10 minuta obranio tri sedmerca u nizu.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak, Aleksandar Mateša; Neven Grgurić, Matija Rodić 3, Luka Ćosić 1, Mario Lacković, Matej Semren, Marko Punčec, Josip Mijo Jurić, Ivan Ćurković, Marko Mihaljević 9, Alen Šušnja 4, Nikola Mirosavljević 7, Luka Vinković 4, Roko Glasnović 1, Darko Mršić 2.

Trener: Zvonimir Bilić

Ažurirano: 22.4.2024. 8:00:50