Zrinjevac bolji od Sesveta

Objavljeno: 25.3.2018. 20:01:52

U 19. kolu 2. HKL-a Centar Sesvete su u gostima izgubile kod Zrinjevca 72:67

Sesvetski košarkaši izgubili su u gostima od momčadi koju su prošle jeseni pobijedili s 34 koša razlike. Počeli su Sveci vrlo solidno, u obje prve dvije četvrtine bolji od domaćih i na poluvremenu imali vodstvo 39:27.

U drugom su poluvremenu neobjašnjivo stali. U tom su periodu postigli samo 28 koševa i to je bilo sve. Dovoljno za pobjedu Zrinjevca, a Saintsima za razmišljanje o problemu.

U slijedećem kolu naredne subote, 31. ožujka Sesvete igraju na domaćem terenu na parketu sportske dvorane Jelkovec gdje dočekuju lidera prvenstva Dubravu. Utakmica se igra od 20 sati.