U srazu susjeda Dubrava bolja od Sesveta

Objavljeno: 21.2.2021. 14:28:57

U 15. kolu Paket 24 Premijer lige Dubrava - Sesvete  28-25 (15-14).

U susretu susjeda u Dubravi u subotu navečer snašli domaći pobijedivši rukometaše Sesveta 28:25.

U prvom poluvremenu vrlo izjednačena utakmica, u nekoliko navrata uz vodstvo gostiju, međutim na odmor se otišlo s +1 za domaćine.

U nastavku rukometaši Dubrave rade prednost od +5 pogodaka uz neshvatljive rupe naše obrane i dolaze na prednost za čije hvatanje više nije bilo snage.  Smanjili su Sesvećani, međutim dalje više nije išlo.

Najefikasniji u redovima Sesveta bili su Karpo Sirotić sa 6 pogodaka koliko je postigao  Mislav Šuker.  Nakon ove utakmice Sesvećani su treći na tablici i nastavljaju borbu za ulazak u Ligu za prvaka.

Sesvete: Filip Perić (4), Nikola Kahlina (2); Darko Krndelj 3, Josip Topić 1, Domagoj Potnar 2, Eugen Josip Žaja, Ivan Matić, Danijel Papić, Leon Strbad 1, Daniel usić 2, Mislav Šuker 6, Krešimir Krešić 2, Davor Gavrić, Tin Baković, Nikola Finek 2 i Karpo Sirotić 6(4).

Trener: Silvio vandija

Ažurirano: 28.4.2024. 9:42:42