Motociklisti kreću u prosvjednu akciju

Autor: Borko Samec
Objavljeno: 30.7.2017. 19:22:52
Motociklisti kreću u prosvjednu akciju

Foto: HRT

U prosvjednu akciju iz Zagreba kreću motociklisti kako bi upozorili na niz problema s kojima se susreću u prometu, pogotovo na vrhuncu sezone.


Kako bi upozorili na nesigurnost i neravnopravnost svih sudionika u prometu, na naplatnim postajama Lučko cestarinu će plaćati u lipama.


U priopćenju prozivaju ministarstva prometa i financija jer se ni kuna ne ulaže u njihovu sigurnost. Na autocestama, ističe motociklist Mladen Stjepan Vitković nedostaju zaštitne ograde, a prometnice se ne čiste od pijeska, lišća, masti i ulja.


HRT


Podijeli na Facebooku
Vezane vijesti
Ažurirano: 18.4.2026. 17:13:01

Create Account